Pierwsze łóżeczko dla dziecka

Pierwsze łóżeczko dla dziecka
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Łóżeczko dla noworodka jest bardzo ważną kwestią, którą muszą rozważyć wszyscy przyszli rodzice. Jego wybór musi być odpowiednio przemyślany, ponieważ maluch będzie spędzał w nim większość czasu. Dlatego tak ważne jest, aby było ono nie tylko wygodne i komfortowe, ale przede wszystkim bezpieczne.

Istotne parametry

Mniejsze rozmiary łóżeczek wynoszące około 90×40 cm sprawdzą się jako kołyski lub dostawki w pierwszych tygodniach życia. W późniejszym czasie konieczna będzie wymiana na większe, ponieważ dziecko zacznie wspinać się po barierkach i siadać. Dlatego najlepiej od razu zdecydować się na większy rozmiar, taki jak 120×60 co będzie bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Koniecznie trzeba zwrócić, z jakiego materiału wykonane jest całe łóżeczko, a w szczególności jego szczebelki. Powinny one także być wyjmowane w taki sposób, aby mogli to zrobić tylko rodzice, co zapobiegnie samodzielnemu ich usunięciu przez dziecko.

Dobrej jakości łóżeczko powinno mieć regulowaną wysokość materaca, dzięki czemu będzie ono rosło wraz z dzieckiem. Poszukując dobrej jakości łóżeczka warto zapoznać się z modelem dostępnym na stronie https://zaira.pl/lozeczko-niemowlece-lozeczko-z-szuflada-serca-wz6. Posiada ono praktyczną szufladą umożliwiającą przechowywanie dodatkowego kompletu pościeli lub innych dziecięcych gadżetów. Jego doskonałe wykonanie i wygląd sprawiają, że będzie doskonale wyglądać w pokoju dziecięcym. Pokryte zostało farbami, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia dziecka.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*