Łóżka, chodziki, szyny – jaki sprzęt medyczny można wypożyczyć

Łóżka, chodziki, szyny – jaki sprzęt medyczny można wypożyczyć
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Bywają w życiu sytuacji kiedy to sprzęt medyczny rehabilitacyjny jest bardzo przydatny. Mowa tutaj zarówno o sytuacjach, gdy ktoś jest po urazie lub operacji a także na wskutek innych zdarzeń losowych.

Dobrą wiadomością jest niewątpliwie fakt, że sprzętu tego typu nie trzeba koniecznie kupować – w końcu wiąże się to z bardzo dużymi wydatkami, ale można go wypożyczyć w specjalistycznych wypożyczalniach. Najczęściej są one ulokowane między innymi w pobliżu szpitali oraz przychodni zdrowia.

Wypożyczenie sprzętu medycznego

Każda wypożyczalnia sprzętu medycznego – kujawsko-pomorskie posiada bardzo szeroki i różnorodny asortyment, który może się różnic pomiędzy poszczególnymi placówkami. Wśród sprzętu medycznego który można wypożyczyć znajdują się między innymi łóżka, chodziki oraz szyny, a także sprzęt typu kule do chodzenia. Dostępne są również między innymi materace na łóżko, które zapobiegają odleżynom u pacjentów leżących (np. po udarze).

W większości placówek jest także możliwość wypożyczenia sprzętu przydatnego podczas rehabilitacji. Są to między innymi piłki do ćwiczeń, maty do ćwiczeń oraz inne różnorodne akcesoria. Cena wypożyczenia takiego sprzętu jest uzależnione przede wszystkim od jego wartości oraz okresu wypożyczenia, a także może się różnić pomiędzy poszczególnymi placówkami.

Zazwyczaj jednak sytuacja kiedy daną rzecz, przyrząd do ćwiczeń lub urządzenie wypożycza się na dłuższy okres czasu istnieje możliwość negocjacji ceny tak, żeby była ona atrakcyjna i korzystna dla każdego klienta. Gdybyście mieli pytania dotyczące funkcjonowania takiej wypożyczalni, możecie wejść na http://medistuff.pl/kontakt/ i skontaktować z osobami, które zajmują się tym od wielu lat.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*