Zegarki dla kobiet – co aktualnie jest na czasie?

Zegarki dla kobiet – co aktualnie jest na czasie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Biżuteria damska podobnie jak ubrania, także podlega trendom. W każdym sezonie modne są inne akcesoria i dodatki, które mają sprawić, że strój będzie kompletny. Odpowiednio dobrana torebka czy para butów, mają moc przemiany zwykłego stroju w elegancki. Jednym z bardzo ważnych elementów, które nosimy na co dzień, nie tylko w roli dekoracji, jest zegarek. Wbrew pozorom i ten element może być modny lub już wyjść z trendów. Zwłaszcza czasomierze dla Pań mogą odgrywać dużą rolę, w tym czy cała aranżacja stroju jest odpowiednia.

Jaki zegarek wybrać?

Przede wszystkim w zegarkach damskich ważny jest ich biżuteryjny wygląd. Obecnie modne więc są modele na złotej bransolecie, które mają dodatkowe ozdoby na tarczy. Mogą to być cyrkonie poprowadzone dookoła całej tarczy lub też zamieszczone w miejscu indeksów. Również zegarki, które mają ułożone ozdobne wzory na tarczy jak motyw kwiatów, serca, a nawet zwierząt są obecnie popularne. Bardzo ciekawą alternatywą dla zwykłego zegarka są też te, zawieszone jako dodatkowy element na grubej skórzanej bransolecie.

Zawsze popularne są również zegarki damskie na pasku. Tutaj również dostępnych jest wiele różnych modeli. Przede wszystkim takie czasomierze mają dostępne paski w różnych kolorach. W tym tak wyraziste jak burgund, fiolet czy kobalt. Zdecydowanie takie akcesorium będzie się na ręce wyróżniać. Bardzo ładnie wyglądają zegarki na kolorowych paskach, ale ze złotą kopertą i tarczą w barwie podobnej, do tej z paska. W ten sposób możemy podkreślić, że stawiamy na intensywne barwy, które idealnie pasować będą do wiosennych i letnich stylizacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*