Top stylizacje na rok 2020 – jakie fryzury są prognozowane na nadchodzący rok

Top stylizacje na rok 2020 – jakie fryzury są prognozowane na nadchodzący rok
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Nowy rok jest najlepszym czasem na zmiany, również te w wyglądzie. Moda na konkretne stylizacje włosów przemija, więc jeśli od dłuższego czasu zastanawiamy się nad metamorfozą, czas zapoznać się z trendami przewidywanymi na 2020. Przed udaniem się do fryzjera koniecznie sprawdźmy najmodniejsze fryzury proponowane przez stylistów. 

Cięcia dla dłuższych włosów, artystyczny nieład dla zabieganych

Od kilku sezonów na salonach króluje bob i long bob. Fryzurę tę wprost kochają największe gwiazdy filmowe i muzyczne, głównie ze względu na to, że pasuje ona do większości typów urody. Pierwszy z wymienionych rodzai doskonale sprawdzi się u posiadaczek szczupłej twarzy oraz mocnych i gęstych włosów. Drugi jest fryzurą raczej uniwersalną. Co istotne, prawidłowe cięcie wymaga dużej precyzji, ale i odpowiednich narzędzi, dlatego upewnijmy się, że nasz stylista posiada odpowiednie dodatki fryzjerskie. Właścicielki długich włosów powinny rozważyć ich wycieniowanie. Nada to lekkości całej fryzurze, przy tym będzie ona odbita od nasady. Ułatwi to również poranne stylizowanie. Odpowiednio dobrana grzywka optycznie wyszczupli twarz. Modne będą zarówno te proste, jak i ułożone na bok – poprośmy fryzjera o pomoc w dobraniu odpowiedniego cięcia do naszej urody.

Nie musimy od razu decydować się na spotkanie z nożyczkami. Hurtownia kosmetyków L’Oréal oferuje wiele produktów do stylizacji, które pozwolą na ułożenie modne fryzury. W 2020 królować będą naturalne loki, więc jeśli wasze włosy mają tendencję do skrętu, warto podkreślić go pianką. Na fali są też pozornie niedbałe upięcia i luźne sploty, które najlepiej utrwalić lakierem do włosów.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*