Na czym polega endermologia

Na czym polega endermologia
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Od jakiegoś czasu ogromną popularnością wśród osób dbających o swój wygląd i samopoczucie cieszy się endermologia. To nowoczesny masaż podciśnieniowy niezwykle aktywnie oddziałujący na tkankę łączną skóry. Dzięki niemu można szybciej zrzucić zbędne kilogramy, pozbyć się nieestetycznego cellulitu czy wysmuklić całą figurę. Jeśli interesuje nas taki zabieg jak endermologia Poznań to jedno z miast, w których działa co najmniej kilka gabinetów medycy estetycznej posiadających go w ofercie.

Skuteczna pomoc w walce o atrakcyjny wygląd

Masaż podciśnieniowy opiera się na tym, że efektywnie uaktywnia metabolizm tkanki tłuszczowej, która u wielu osób jest bardzo oporna na dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Oprócz tego stymuluje organizm do produkowania wartościowych włókien kolagenowych stanowiących podstawę jędrnej skóry. Endermologia wykazuje jednak działanie nie tylko odchudzające, ale również odmładzające, oczyszczające, a nawet terapeutyczne (z powodu ograniczenia bólu i poprawy poczucia własnej wartości). Sam zabieg polega na tym, że pacjent ubiera się w specjalny kombinezon ściśle przylegający do ciała, pełniący funkcję higieniczną i ochronną. S

pecjalista natomiast za pomocą innowacyjnego aparatu wyposażonego w głowicę zasysa skórę z zastosowaniem zjawiska podciśnienia, wciągając między dwie rolki poszczególne fałdy. Skutkuje to aktywnym oddziaływaniem na głębokie warstwy, co prowadzi do znacznego pobudzenia procesów regeneracyjnych. Intensywność masażu zależy w ogromnej mierze od konkretnej partii ciała, a efekty są przeważnie widoczne po kilku seansach wykonanych w regularnym odstępie czasu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*