Jak podkreślić kolor włosów?

Jak podkreślić kolor włosów?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Piękne i zdrowe włosy to obiekt marzeń wielu kobiet. Z tego powodu poddajemy się rozmaitym zabiegom, dbamy o domową pielęgnację przy pomocy starannie wybieranych kosmetyków a także eksperymentujemy z kolorem. Odnalezienie właściwego odcienia włosów to ogromny sukces jednak warto wiedzieć, że można go dodatkowo podkreślić. Jak to zrobić? Oczywiście sięgając po kosmetyki dodające blasku i wzmacniające kolor. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest też imprinting.

Unikalny efekt

Pod tą nazwą kryje się zabieg polegający na koloryzacji włosów, która tworzy na ich powierzchni wzór przywodzący na myśl ptasie pióra. Farba jest nakładana przy pomocy wyjątkowej metody bazującej na specjalnych szablonach. Są one przykładane zarówno do zewnętrznych, jak i wewnętrznych pasm włosów, co pozwala na uzyskanie wspaniałych i wielowymiarowych rezultatów. Ogromną zaletą jest duża trwałość i elastyczność podczas wybierania kolorów. Równie dobrze zaprezentują się bowiem jasne wzory na ciemnych puklach, jak i te ciemne na jasnych.

Moc wzorów i kolorów na wyciągnięcie ręki

Zwolenniczki kreatywnych rozwiązań mogą z kolei pozwolić sobie na wzory stworzone przy pomocy farb w odcieniach błękitu, różu czy fioletu. Idealnie wpiszą się one w swobodny charakter letniego urlopu, festiwalu i nie tylko. Taką koloryzację można wykonać na całej długości lub tylko na końcówkach albo grzywce. Warto podkreślić, że imprinting optycznie doda objętości, dlatego będzie stanowił znakomite rozwiązanie zwłaszcza dla pań, które z natury posiadają cienkie włosy. To niezawodny sposób na to, by wyróżnić się z tłumu i pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*