Jak dopasować kształt torebki do figury?

Jak dopasować kształt torebki do figury?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Figura to bolączka niemalże każdej kobiety. Jedne czują się zbyt chude, podczas gdy inne za grube. Rzadko która z pań est zadowolona z tego, jak wygląda. Okazuje się, że w przypadku sylwetki ważne jest w jaki sposób dobieramy torebkę. A właściwie, powinnyśmy dopasowywać model torebki do naszej figury.

Małe torebki nie dla każdej kobiety

Choć małe torebki są przez nas uwielbiane, nie powinny one być noszone przez kobiety puszyste oraz te, których sylwetka przypomina kształt jabłka. Z całą pewnością natomiast, kopertówki, jak i niewielkie torebki na ramię, doskonale prezentują się noszone przez filigranowe panie. Proporcje nie są wówczas zaburzone. Jak to obejść? Wystarczy wybrać większy model, który nie wpłynie znacząco na proporcje.

Tajemnica średnich toreb

Błękitna torba wielkości A4, o okrągłych kształtach, przeznaczona jest zazwyczaj dla kobiet o pełnym ciele i raczej niskim wzroście. Nie tylko wielkość dodatku ma tutaj znaczenie, równie istotna jest długość paska. Kobiety, których kształty przypominają gruszkę, powinny utrzymywać torebkę na wysokości talii lub trzymać ją pod pachą. Z kolei paniom o figurze jabłka, zaleca się noszenie torebki w okolicy bioder. W ten prosty sposób można nieco korygować własne niedoskonałości.

Duże torby dla kogo?

Torebka shopper najlepiej sprawdzi się w przypadku kobiet wysokich o większych kształtach. Wydłużony model dobrze też zachowuje się u kobiet o problemach z proporcjami, np. ukryje zbyt szerokie ramiona. Z kolei szczupłe panie mogą wybierać modele naprawdę dużych torebek, ponieważ nie wpływa to na postrzeganie ich sylwetek.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*