Designerski samochód

Designerski samochód
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stworzenie designerskiego samochodu może być dla nas nie lada wyzwaniem, jeśli wcześniej nie mieliśmy żadnej styczności z jakąkolwiek formą tuningu. W takim przypadku warto zadbać najpierw o poszerzenie wiedzy w tej dziedzinie a następnie dopiero wzięcie się za część praktyczną – możemy udać się do zaufanego warsztatu zajmującego się tuningiem po pomoc lub standardowo popytać znajomych znających się na rzeczy. Rozeznanie da nam swobodę w poruszaniu się między różnymi opcjami tuningu, dzięki czemu nie będziemy w tym przypadku kompletnie zieloni, ani też nie damy sobie wcisnąć części gorszej jakości.

Tworząc designerski samochód powinniśmy zadbać przede wszystkim o koncept ogólny, czyli stworzenie projektu tego, jak chcielibyśmy aby nasze auto wyglądało. Czy chcemy skupić się na zmianach małych, czy może na większych bardziej rzucających się w oczy i zmieniających szkielet naszego auta? Będąc posiadaczem większego auta lub modelu terenowego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z montażu rur, czyli orurowania – w tym wypadku jednymi z najpopularniejszych na rynku są: orurowanie przednie – idealnie sprawdzające się w pick-upach oraz SUV-ach – orurowanie pod progami oraz pod tylnym zderzakiem.

Dzięki takiemu montażowi – nie musimy zdecydować się na wszystkie wersje, często już jedna z nich robi wystarczające wrażenie – nasz samochód będzie sprawiał wrażenie potężniejszego oraz bardziej widocznego: jeśli nie jesteśmy do końca przekonani czy montaż taki będzie nam odpowiadał, zacząć warto wtedy od orurowania przedniego.

Do mniejszych form modyfikacji auta należą listwy chromowe, stopnie boczne, czy nakładki chrom na klamki – ulepszenie to, choć z pozoru nie rzucające się tak w oczy, doda charakteru naszemu samochodowi i sprawi, iż stanie się on bardziej oryginalny.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*