Czym jest tak zwana hiszpanka?

Czym jest tak zwana hiszpanka?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Suknia ślubna jest najważniejszą kreacją podczas ceremonii zaślubin. Panna Młoda powinna w niej czuć się pięknie i pewnie. Jest w tym dniu najważniejszą osobą i nie może pozwolić, by źle dobrany ubiór popsuł jej wymarzone chwile.

Jak wybrać odpowiednią suknię?

Pierwszą zasadą wyboru sukni ślubnej jest określenie mocnych i słabych stron swojej figury. Jeżeli decydujemy się na model klasyczny, czyli długą białą kreację, mamy do wyboru kilka modeli. Niewychodzące z mody fasony to: Empire, Cygaro, klasyczna Bombka, Syrena, suknia w kształcie litery A oraz Princessa. Do tego ostatniego zaliczana jest sukienka ślubna hiszpanka. Charakteryzuje się ona mocno dopasowaną górą i rozszerzaną spódnicą. Jest to kreacja jednoczęściowa. Dół tworzy kilka warstw koronek ułożonych w ukośne lub poprzeczne kaskady. Pierwsze optycznie wydłużają sylwetkę, drugie dają wrażenie pełniejszej figury. Z tego względu znakomicie nadają się dla kobiet o niskim wzroście i bardzo szczupłych. Dekolty w tych fasonach zazwyczaj odkrywają ramiona. Jeżeli chcemy je z jakiegoś powodu ukryć, warto dobrać do sukni szerokie ramionka lub wiązanie na szyi. Dzięki temu szerokie i masywne ramiona staną się optycznie węższe.

Szukając salon sukni ślubnych Kraków jest miastem, które warto w tym celu odwiedzić. Znajdziemy w nim liczne lokale specjalizujące się w modzie ślubnej. Poza wieloma kreacjami do wyboru możemy liczyć na profesjonalną obsługę i pomoc w doborze odpowiedniej sukni. Na miejscu przymierzmy te, które nam się podobają, ale pozwólmy także wykazać się doświadczonemu doradcy i przejrzyjmy się również w proponowanych przez niego fasonach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*