Co może posłużyć jako podziękowania dla gości weselnych?

Co może posłużyć jako podziękowania dla gości weselnych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Goście weselni są często pierwszymi osobami, które gratulują nowej parze. Są też ostatnimi, którzy wychodzą, a czasem nawet pomagają sprzątać po przyjęciu. Ważne jest, aby podziękować im za ich hojność i czas spędzony na wspólnym świętowaniu. Ale co zrobić, aby pokazać swoje uznanie?

Oto kilka pomysłów na prezenty dla gości weselnych:

Gotówka lub ekwiwalent gotówki

Czy to czek na 50 złotych, czy karta podarunkowa na 100 złotych, gotówka jest zawsze doceniana przez gości. Nie musi to być dużo, ale pokazuje, że wiesz, jak wiele dla Ciebie zrobili i że chcesz pokazać swoje uznanie.

Słoiczek miodu

Słoik miodu to świetny sposób na podziękowanie za uczestnictwo w Waszym ślubie. Ten prezent może być spersonalizowany i dostosowany z inicjałami lub nazwami pary, a także ich nowym nazwiskiem. Taki prezent dla gości waszego wesela, możecie znaleźć m.in. pod wskazanym adresem internetowym https://prezentynaj.pl/.

Butelka wina lub szampana

Jeśli masz małe przyjęcie, jest to świetny sposób, aby powiedzieć dziękuję bez wydawania zbyt wiele pieniędzy na poszczególne elementy. Możesz również złożyć ładny pakiet opieki z przekąskami i napojami, jeśli twój ślub odbywa się przez kilka dni lub jeśli będzie kilka wydarzeń w ciągu tygodnia twojej uroczystości.

Bon podarunkowy do ich ulubionej restauracji lub sklepu

Jeśli znasz gusta swoich gości, jest to świetny sposób, aby powiedzieć dziękuję. Jeśli nie, to najlepiej trzymać się czegoś takiego jak karta podarunkowa lub gotówka. Karta podarunkowa zapewnia natychmiastową gratyfikację, a jednocześnie jest czymś, co będzie wykorzystane.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*