Z czym dobrze komponują się męskie swetry?

Męskie swetry – dawniej symbol kiczu i mody bazarowej. Tureckie wzory kojarzące się raczej z ludźmi, których podejrzewać można o brak gustu, jeśli chodzi o ubiór. Dziś jednak swetry męskie są zupełnie inne – niezwykle eleganckie i wytworne, zazwyczaj jednokolorowe. Zakładane przez najbardziej modnych mężczyzn na świecie. Znani aktorzy, dziennikarze, czy gwiazdy show biznesu traktują to ubranie jako niezbędny dodatek do codziennej stylizacji.

Najlepsze w nim jest to, że gdy tylko robi się nieco chłodniej, sweter założony na koszulę już nikogo nie dziwi, a wręcz przeciwnie – świadczy o dobrym poczuciu estetyki. To właśnie z koszulami swetry męskie komponują się najlepiej, jednak powinny one być odpowiednio dopasowane, czyli posiadać dekolt w kształcie trójkąta. Okrągłe wycięcie sprawdzi się lepiej, gdy pod spodem mamy koszulę bez kołnierzyka. Swetry w różnych krojach oferuje m.in. VIP Brands.

Jakie kolory?

Kolory męskich swetrów dziś zazwyczaj są stonowane. Granat, bordo, czy kolor szary sprawdzają się najlepiej i wyglądają odpowiednio elegancko. Swetry w ciekawej kolorystyce można znaleźć tutaj https://www.vip-brands.pl/meskie-swetry-redmond.
Tak czy inaczej bez wątpienia można stwierdzić, że taki ubiór na dobre wpisał się w męską modę. Przez większą część roku panujący u nas zimny klimat sprzyja noszeniu swetrów. Dobrze pasują zarówno do obuwia eleganckiego, jak i sportowego. Sprawdzą się pod kurtką, jak i bez niej. Będą odpowiednie niemal na każdą okazję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

siedemnaście + jeden =