Wychodzimy naprzeciw i emisyjności mówimy nie!

Wychodzimy naprzeciw i emisyjności mówimy nie!
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na przestrzeni lat powstały działalności takie jak Bike2Box, które motywują nas, aby samochód zamknąć w garażu i zamiast niego podróżować z wykorzystaniem dwuśladu. Rowery to pojazdy doskonałe, zwłaszcza w okresie wzrostu globalnego ocieplenia.

Wszyscy kochamy rowerowe przejażdżki

Wszyscy jesteśmy w sercu podróżnikami, ale czasami zapominamy, jak przyjemne może być podróżowanie rowerem. Wycieczki rowerowe to świetny sposób na relaks i oczyszczenie umysłu, np, w drodze na spotkanie, czy do miejsca pracy.

Od czego zacząć? Oto rady dotyczących podróżowania rowerem:

1) Sprawdź stan techniczny dwuśladu, czy dojazd na nim będzie w pełni bezpieczny. Możesz to zrobić samodzielnie, lub zasugerować swojemu przełożonemu, aby firma skorzystała z oferty Bike2Box – https://bike2box.com/bikeday. Z nimi, każdy pracownik lubujący się w rowerowych wycieczkach, będzie pewien, że jego pojazd został skontrolowany o A do Z!

2) Śledź warunki pogodowe, fakt faktem, bywa różnie i niekiedy pogoda nie sprzyja rowerzystom, jednak zatwardziali cykliści i w śnieżną zamieć dotrą wszędzie.

Ziemia potrzebuje naszego wsparcia

Wszelkie działania, które przyczyniają się do redukcji śladu węglowego i emisyjności są na wagę złota. Żyjemy w okresie intensywnie produktywnym, kiedy to każdego dnia wytwarzane są miliony elementów z nadwyżką, których produkcja negatywnie wpływa na środowisko. Sami tego nie zatrzymamy, ale małymi krokami, możemy sprawić, że będzie lepiej!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*