W akcesoria i sprzęt powinien zaopatrzyć się wielbiciel gier komputerowych?

W akcesoria i sprzęt powinien zaopatrzyć się wielbiciel gier komputerowych?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dobry komputer to podstawowy sprzęt każdego gracza, ale tyle nie wystarczy, żeby w pełni cieszyć się grą. Rozgrywka będzie praktycznie niemożliwa, jeśli nie dobierze się wszystkich komponentów dedykowanych pod gaming. Żeby to zrobić, trzeba poznać swoje preferencje i sprzęt, który maksymalnie podnosi umiejętności. Dla prawdziwego gracza znaczenie ma nawet rodzaj przycisków na klawiaturze.

Najlepsze ustawiania pod gry komputerowe

Oczywiście podstawą dla gracza są klawiatury i myszki. Wiele punktów oferuje różne rodzaje tego sprzętu, tak jak sklep internetowy https://onexstore.pl/gaming/. Myszka może być bezprzewodowa albo na kabel i znaczna większość graczy wybiera tę drugą opcję. W przypadku klawiatury najlepiej jest postawić na modele mechaniczne, działające trochę jak maszyna do pisania. Są bardzo czułe, a do tego gracze czują, kiedy konkretny klawisz został przez nich naciśnięty. To bardzo pomaga ćwiczyć refleks i natychmiast reagować na ataki wrogiej drużyny.

Dla gracza bardzo ważna będzie też podkładka. Musi obejmować duży obszar biurka, czasami nawet jego połowę. Od jej rozpiętości będzie zależał obszar, w jakim można poruszać myszką. Jeśli zabraknie podkładki w kluczowym momencie, można przegrać cały mecz. Dla graczy dobrym rozwiązaniem będą też haki i stojaki na kable. Im więcej sprzętów na biurku, tym więcej rzeczy, o które można zahaczyć ręką albo muszką. Szczególnie dobrze sprawdza się stojak na kabel od myszki, który trzyma go w jednym miejscu dzięki samoprzylepnej powłoczce na jego spodzie, a także umożliwia wygodne manewrowanie myszką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*