Top 3 fryzury na wesele

Top 3 fryzury na wesele
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każda panna młoda chce zachwycać na swoim ślubie, a fryzura zajmuje szczególne miejsce w pogoni za idealnym weselnym wyglądem. Fryzura musi być nie tylko odpowiednio dobrana do urody, ale też wygodna i trwała. Często jednak przyszłe panny młode mają nierealistyczne wyobrażenia na temat wymarzonego uczesania. Dobrze więc skonsultować się z firmami lub galeriami, które są w stanie spersonalizować usługi i doradzić szczerze, czy to piękne upięcie widziane w Internecie nie rozpadnie się już po pierwszym tańcu, albo czy zamiast zwykłych wsuwek lepiej nie sprawdzą się specjalistyczne spinki ślubne do włosów.

Porady dotyczące najnowszych trendów w zakresie ślubnych uczesań znaleźć można na licznym blogach i portalach dedykowanych modzie ślubnej, ale też w sklepach pokroju https://allure.com.pl/projekty-indywidualne. W tym sezonie bez wątpienia dominują toczki i małe kapelusze. Sprawdźmy więc, jakie trzy najpiękniejsze fryzury można z nimi połączyć.

Niezależnie od długości włosów

Klasyczny bob – nowoczesny, elegancki i zawsze przykuwający wzrok. Połącz go z siateczkowym fascynatorem, a zyskasz pewność, że goście oniemieją z zachwytu!

Kok a’la Kate Middleton – następczyni brytyjskiego tronu już dawno zaskarbiła sobie sympatię zwolenników klasycznego stylu. Jej delikatne koki usadowione miękko na karku są idealną propozycją dla posiadaczek włosów półdługich.

Miękkie fale – jeśli możesz pochwalić się długimi włosami, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Zakręcone i ułożone w miękkie pukle wyglądają wspaniale, kiedy są przełożone na jedną stronę. Dobierz do takiego uczesania elegancki toczek, a Twój wybranek padnie przed Tobą na kolana!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*