Te miejsca warto odwiedzić w Zakopanem

Te miejsca warto odwiedzić w Zakopanem
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Polska to kraj, który ma bardzo wiele do zaoferowania pod względem turystycznym. Szczególną popularnością cieszą się górskie szlaki. Stanowią one gwarancję aktywnego wypoczynku wśród malowniczych krajobrazów. Jednym z najpopularniejszych kierunków jest Zakopane. Nietrudno ulec magii tego urokliwego zakątka. Co szczególnie powinniśmy zobaczyć, jeśli się tam wybieramy?

Miejsca warte odwiedzenia

Zacznijmy od punktów obowiązkowych wycieczki, które przeszły już do legendy. Pierwszym z nich będą Krupówki – główna droga w mieście, przy której zlokalizowane są liczne restauracje, sklepy z pamiątkami i galerie. Znajdziemy tak również papugarnie, które będą ogromną atrakcją nie tylko dla najmłodszych! Koniecznie odwiedźmy Gubałówkę. Wjechanie na jej szczyt zapewni niezwykły widok w postaci panoramy całych Tatr i niezapomniane wrażenia. Godny polecenia jest także Kasprowy Wierch. Wszyscy miłośnicy natury docenią krystalicznie czyste powietrze i rewelacyjne warunki do uprawiania sportów zimowych.

Jedną z najważniejszych atrakcji, które znajdują się w okolicy jest skocznia narciarska – Wielka Krokiew. Warto podkreślić, że każdy turysta ma możliwość zjechania z niej i poczucia się tym samym niczym prawdziwa gwiazda sportu! Podczas urlopu w tej części polskich gór nie można będzie się nudzić. Aby zyskać bezproblemowy dostęp do wszystkich tych atrakcji rozsądnie będzie zatrzymać się w miejscu, które będzie świetną bazą do zwiedzania Zakopanego. Jedną z godnych rozważenia propozycji są apartamenty Zakopiańskie Tarasy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*