Stylowy, pojemny i praktyczny regał garażowy – sklep dodas

Stylowy, pojemny i praktyczny regał garażowy – sklep dodas
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Garaż, nasze ulubione miejsce do przechowywania praktycznie wszystkiego, ale staje się mniej lubiany z chwilą, gdy zapanuje w nim chaos. Praktyczne i tanie rozwiązania np. regał garażowy – sklep dodas oferuje od ręki, ratując Cię przed dezorganizacją przestrzeni.

Choć nie rzuca się w oczy, skonstruowany jest szykownie

Rozwiązania takie jak regał garażowy – sklep dodas tworzy z troską o praktyczność użytkowania. Regał nie ma na celu lśnić i przyciągać wzroku, mimo to jest bardzo elegancki i choć smukły, cechuje się wysokim udźwigiem i solidnym wykonaniem oraz zadowalającą pojemnością.

Wykonany z wysokiej jakości stali, posiada malowane proszkowo wykończenie, które zapewniają odporność na rdzę i korozję. W ofercie dominują przede wszystkim klasyczne dla stali barwy oraz lekkie czernie i szarości.

Modyfikowalny dla Twoich potrzeb!

Regał garażowy – sklep dodas wyposażył w możliwość regulacji półek, które można ustawić na różnych wysokościach w zależności od potrzeb. Choć wydaje się to być powszechną cechą, wiele regałów wciąż produkowanych w taki sposób, aby utrzymywać jedną i tę samą regulację.

Półki są wystarczająco duże, aby pomieścić wiele przedmiotów, więc są one idealne do przechowywania narzędzi lub innych przedmiotów, które nie powinny spoczywać na podłodze garażu. Najpowszechniejszym jednak zastosowaniem regałów garażowych jest przechowywanie opon samochodowych, na które z reguły nie możemy znaleźć miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*