Okna w domu – jakimi dekoracjami i dodatkami można je udekorować?

Okna w domu – jakimi dekoracjami i dodatkami można je udekorować?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Okna to jeden z najważniejszych elementów każdego domu i mieszkania. To one nadają mu charakteru i zapewniają stały dopływ odpowiedniej ilości dziennego światła. Aby móc cieszyć się optymalnymi warunkami, warto zaopatrzyć się w dodatki, które pomogą ustrzec się przed ciekawskimi spojrzeniami innych ludzi, czy zbyt rażącymi promieniami słonecznymi. Będą również podnosiły walory estetyczne okien. Oto kilka inspiracji, które pomogą Ci w prosty i efektowny sposób odmienić wnętrza!

Wiele możliwości wyboru

Miłośnicy wyrafinowanej elegancji powinni sięgnąć po firany nowoczesne. Posiadają różne długości, są wykonane zarówno z masywniejszych, jak i ze zwiewnych tkanin i cechuje je mnogość dostępnych wersji kolorystycznych. Będą rewelacyjnym rozwiązaniem do sypialni i salonu, wspaniale je dekorując. Ciekawą opcją są zasłony pokryte wielobarwnymi wzorami o geometrycznych kształtach. W ciągu kilku minut zupełnie odmienią wygląd okien! Jesteś zwolennikiem fantazyjnych rozwiązań? Firany o asymetrycznej formie będą produktem, który z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Niesamowita metamorfoza

Wspaniałym sposobem na dodanie uroku oknom jest ustawienie na parapetach kwiatów i innych roślin. Jeśli dysponujesz parapetami, które są dość szerokie, równie dobrze możesz położyć na nich ramki ze zdjęciami. Rewelacyjną opcją będzie też zaopatrzenie się w lampki, które przypominają nieco te przeznaczone na choinkę. Możesz wybierać spośród tych jednokolorowych, lub tych łączących w sobie wiele barwnych światełek. Zawieś je na karniszu i spraw, by każdy wieczór w Twoim domu stał się magiczny!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*