Czy wiklinowe akcesorie są nadal w modzie?

Czy wiklinowe akcesorie są nadal w modzie?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zapewne każdy z nas ma w domu np. wiklinowy koszyk lub stojak na doniczki. Te nieodzowne elementy dekoracyjne jeszcze do niedawna gościły praktycznie w każdym polskim domu. Dzisiaj wyszły już z mody zastąpione przez plastikowe czy metalowe elementy. Jednak czy moda na wiklinę wraca? Czy takie dekoracje są już teraz retro?

Wiklinowe – oldschoolowe?

Dzisiaj wiklina nie kojarzy nam się już z wnętrzem. Jedynie jeżeli chcemy urządzić je w bardzo naturalnym stylu możemy pokusić się o tego rodzaju dodatki. Inna sytuacja to sprawa z ogrodem czy tarasem. Jeżeli chcemy odświeżyć nasz mały przydomowy azyl idealnie sprawdzą się wiklinowe akcesoria w postaci osłon do doniczek na kwiaty czy designerskich mat wiklinowych, które możemy znaleźć na stronie internetowej: https://www.wiklinowy-ogrod.pl/maty-wiklinowe-c-3.html. Zapewniają one nie tylko prywatność, ale także świetny wygląd ogrodu i wysoki poziom estetyki. Są idealne także na taras czy balkon.

Nowa – stara moda

Dzisiaj może już nie kupujemy wiklinowych szafek, ale tego rodzaju lampa czy kosz piknikowy sprawią, że będziemy żyć praktycznie i w zgodzie z naturą. Wiklina może i wyszła z mody, ale teraz uzyskała drugie życie i powraca w nowym, lepszym stylu. Już od nas zależy jak urządzimy wnętrze, ogród, balkon i taras, ale pokuszenie się o wiklinowe dodatki i akcesoria może być nie tylko oryginalnym elementem wystroju, ale także mieć walory praktyczne, chociażby takie jak zasłona przed wścibskimi sąsiadami. Zawsze panuje moda na sprawdzone rozwiązania, a co za tym idzie, na wiklinę. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*