Modne dodatki stylowego faceta

Modne dodatki stylowego faceta
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jeśli chcemy wyglądać stylowo i nowocześnie, musimy koniecznie odpowiednio o siebie zadbać. Mamy tutaj na myśli odpowiedni ubiór, ale nie tylko. Również dodatki, które mamy przy sobie, tworzą wokół nas swoistą atmosferę, która jest nie do podrobienia. Dlatego przedstawiamy w poniższym poradniku co dodać do swojego wyglądu lub co w nim zmienić, by robić jeszcze lepsze wrażenie.

Pracownik biurowy

Dziś skupiamy się na tych, którzy pracują w biurach i chcą podkreślić swój wygląd profesjonalisty biznesowego, co może być bardzo przydatne w nawiązywaniu dobrych relacji z kontrahentami. W końcu pierwsze wrażenie jest najważniejsze, jeśli wzbudzamy od razu zaufanie, to na pewno negocjacje biznesowe pójdą nam łatwiej. Zacznijmy od tego, że każdemu pracownikowi biurowemu przyda się aktówka skórzana. Oczywiście musi to być wyrób porządny. Nie chodzi o to, by miał na sobie logo drogiej marki, ale by po prostu jego jakość wykonania nie pozostawiała nic do życzenia. Gdy z takiej aktówki wyjmiemy jakieś dokumenty podczas spotkania biznesowego, od razu zrobimy wrażenie osoby, która poważnie podchodzi do sprawy.

Nie tylko w pracy

Aby także „po cywilnemu” wyglądać dostojnie i profesjonalnie, warto zakupić sobie także porządny portfel, bądź inne etui na dokumenty. Tutaj również nie jest aż tak ważna sama marka, ale właśnie jakość wykonania. Dobrze by etui było skórzane i wykonane perfekcyjne w każdym szczególe. Takie jest dostępne na http://gala24.pl/pol_m_AKCESORIA_ETUI_Etui-na-dokumenty-111.html. Wyjmując taki portfel na przykład w sklepie czy jakiejkolwiek innej sytuacji, od razu damy otoczeniu do zrozumienia, że potrafimy o siebie zadbać.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*