Makijaż permanentny – co to jest i na czym polega?

Makijaż permanentny – co to jest i na czym polega?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż permanentny to nowoczesna forma upiększania swojego ciała. Polega na wprowadzeniu pod skórę metabolicznie obojętnych granulek pigmentu i utrzymuje się od 2 do nawet 5 lat. Najczęściej stosuje się go w okolicach brwi, oczu i ust, do podkreślenia naturalnych atutów każdej urody.

Wygoda na lata

Codzienne malowanie to zmora wielu kobiet, a dzięki makijażowi permanentnemu możesz o tym zapomnieć raz na zawsze! Dzięki wprowadzonemu pigmentowi twoje usta nabiorą wyrazistego koloru, brwi staną się wyraźne i pełne, a to wszystko od razu po przebudzeniu, bez żadnego wysiłku z twojej strony. Dodatkowy czas na sen o poranku na pewno dobrze Ci zrobi i nawet jeżeli nie lubisz mocnego makijażu, możesz zdecydować się na bardziej stonowane kolory, które tylko delikatnie podkreślą wszystko to, co w Tobie najlepsze. 

Aplikacja pigmentu i bezpieczeństwo

Zabieg przypomina wykonywanie tatuażu, jednak makijaż permanentny wykonuje się wprowadzając barwnik nie aż tak głęboko, by nie został na zawsze, ale również niezbyt wysoko, by nie starł się razem z naskórkiem. Aby pacjentka nie odczuwała bólu, stosuje się znieczulenie miejscowe, więc nie musisz się obawiać nadmiernego dyskomfortu. Po kilku dniach od zabiegu wszystko będzie już wygojone i będziesz mogła cieszyć się makijażem przez długie lata. Dużą zaletą takiego zabiegu jest to, iż jest on wyjątkowo bezpieczny i większość zdrowych osób może dowolnie z niego korzystać. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej https://www.martafusiarz.com/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*