Klapki – jakie wybierać, by wyglądać stylowo?

Klapki – jakie wybierać, by wyglądać stylowo?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Klapki na ogół wzbudzają skrajne emocje. Ich zwolennicy doceniają wygodę butów tego rodzaju, przeciwnicy uważają natomiast, że klapki należy zakładać wyłącznie na plażę oraz na basen. Argument o tym, że klapki pasują na każdą okazję, również bardziej formalną, może nie przekonać tej drugiej grupy. W żadnym wypadku nie mija się on jednak z prawdą. W tym artykule przedstawiamy różne rodzaje takich butów i podpowiadamy, jakie wybierać, by wyglądać stylowo.

Wygoda i elegancja w jednym

W zależności od modelu, klapki możemy dopasować do absolutnie każdej stylizacji. Z roku na rok ten typ butów cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a oferta sklepów obuwniczych jest coraz bardziej różnorodna. Klapki z futerkiem, które jeszcze kilka lat temu utożsamiane były jedynie z pantoflami noszonymi w domu, dziś królują na wybiegach. Gwiazdy światowego formatu zestawiają je nawet ze strojami wieczorowymi. Panie o bardziej stonowanym stylu bez obaw mogą sięgnąć natomiast po klapki espadryle. Ten model pasował będzie zarówno do kreacji przeznaczonych na wyjścia towarzyskie, jak i tych do pracy.

Praktyczne i uniwersalne

Istnieją takie klapki, których popularność nie słabnie od lat. Są to oczywiście klapki gumowe. Żaden inny materiał nie jest do tego stopnia praktyczny i uniwersalny. Tego typu obuwie bez najmniejszych problemów w mig pozbawić można każdego rodzaju zabrudzeń. Doskonale sprawdzają się na co dzień. Są nieodłącznym elementem wyjazdów wakacyjnych. Do szerokiej gamy ich zalet zaliczyć można również stosunkowo niską cenę.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*