Kiedy zdecydować się na makijaż permanentny?

Kiedy zdecydować się na makijaż permanentny?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Makijaż permanentny jest z roku na rok coraz popularniejszy wśród przedstawicielek płci pięknej. Nie tylko jest bardzo komfortowy, pozwala na zrezygnowanie z codziennego malowania się tradycyjnymi kosmetykami, ale i starannie wykonany wygląda bardzo estetycznie oraz autentycznie. Obecnie można wykonać makijaż permanentny między innymi ust, brwi, oczu oraz rzęs. 

Na czym polega makijaż permanentny? 

Makijaż permanentny polega na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich pigmentów obojętnych metabolicznie, które mogą się utrzymywać nawet do pięciu lat. Zabieg nieco przypomina wykonywanie tatuażu. Makijaż permanentny ust poprawia ich kolor oraz reguluje kształt, a z kreską permanentną można zaoszczędzić wiele czasu na żmudnym rysowaniu zwykłą kredką idealnej linii oraz podkreślić oko. Natomiast makijaż permanentny brwi zagęszcza je, pozwala zamaskować ubytki, a nawet może odbudować je w przypadku ich całkowitego braku. 

Kiedy zdecydować się na makijaż permanentny? 

Makijaż permanentny dedykowany jest osobom czującym się niekomfortowo bez makijażu, a chcących wyglądać idealnie w każdej chwili. Jest idealny dla osób uprawiających sport, wstających wcześnie rano, dla chcących zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Warto również wspomnieć, że są również pewne przeciwwskazania. Makijażu permanentnego nie powinny wykonywać osoby z infekcją grzybiczą, bakteryjną lub wirusową, z chorobą skóry, nowotworową, łuszczycą, z uszkodzeniami skóry, cukrzycą oraz kobiety w ciąży i karmiące piersią. Jeżeli interesuje nas dobrze wykonany makijaż permanentny Warszawa oferuje wiele rekomendowanych salonów kosmetycznych z profesjonalnym, doświadczonym personelem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*