Jakiego rodzaju pojazdy są przyjmowane przez skupy?

Jakiego rodzaju pojazdy są przyjmowane przez skupy?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Skup aut to działalność, która zajmuje się nabywaniem samochodów w różnym stanie technicznym od właścicieli za gotówkę. Z jego usług korzystają przede wszystkim osoby, które potrzebują szybko pozbyć się pojazdu i odzyskać część pieniędzy. Nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, w tym: windykacyjne, leasingowe, ubezpieczeniowe oraz wypożyczalnie samochodów. Ponadto jest to również korzystne rozwiązanie dla szkół jazdy, korporacji taxi czy firm transportowych. Skup samochodów w Pile oferuje również współpracę bankom czy firmom pożyczkowym. Jakiego rodzaju pojazdy można zatem tam sprzedać?

Jak pozbyć się nieużywanego pojazdu?

Większość autoskupów przyjmuje wszystkie pojazdy, które nie nadają się już do użytku: wybrakowane lub uszkodzone. Nie ma znaczenia również ich rodzaj czy marka. Firmy przyjmują zarówno pojazdy osobowe, terenowe, sportowe, dostawcze, a nawet ciężarowe do 3,5 tony. To oznacza, że skup odkupi od właściciela zarówno busa, brygadówkę, SUV-a, samochód ciężarowy z windą czy kratką, WAN-a, jak również samochody specjalne.

Nie ma znaczenia również stan techniczny pojazdu. Skupy przyjmują pojazdy nowe i używane, tanie, jak i klasy premium. Ponadto nie tylko całe, ale również częściowo lub całkowicie uszkodzone i rozbite. To oznacza, że swoje miejsce znajdą tam pojazdy powypadkowe, jak i w inny sposób uszkodzone – w tym również samochody poawaryjne oraz takie, których naprawa przekracza ich wartość. Warunki transakcji należy omówić bezpośrednio z wybranym punktem skupu aut.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*