Idealny grzejnik do łazienki – czyli jaki?

Idealny grzejnik do łazienki – czyli jaki?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dziś sprawdzimy jaki grzejnik najlepiej jest wybrać do małej łazienki. Takie łazienki często bowiem mamy w blokach, więc nie jest niczym dziwnym, że próbujemy uzyskać w nich trochę więcej miejsca. Pozbywając się starego, żeliwnego kaloryfera i instalując w to miejsce nowoczesny grzejnik łazienkowy, będziemy mogli uzyskać ten efekt.

Grzejniki małe i wydajne

W łazience musi być przede wszystkim ciepło. Nikt nie lubi wychodzić z ciepłej kąpieli, gdy w pomieszczeniu jest niska temperatura. Taka sytuacja może zdarzyć się zimą, dlatego warto wybrać taki grzejnik, który będzie miał dostateczną moc. Musi on nagrzać całe pomieszczenie, ale jednocześnie nie może być zbyt duży, bo chcemy także zyskać trochę miejsca. Tutaj dobrze sprawdzą się grzejniki łazienkowe marki Viessmann, w ich ofercie możemy znaleźć ciekawe grzejniki typu drabinka, które nie tylko mają dużą moc przy małej powierzchni, ale także będzie się na nich dobrze suszyło pranie lub ręczniki. Nie będziemy musieli więc instalować dodatkowego uchwytu na wieszanie ręczników, dzięki czemu znów zaoszczędzimy trochę miejsca. Za to ręczniki będą zawsze suche i ciepłe.

Jak widać zakup grzejnika łazienkowego małego i posiadającego duża moc cieplną nie stanowi dzisiaj problemu. Oprócz tych, które poleciliśmy wyżej, można rozważyć także grzejniki kanałowe marki Verano. Dzięki nim w łazience będziemy mieli ciepło, a jednocześnie zyskamy sporo miejsca, usuwając stary żeliwny grzejnik z czasów PRL. Grzejniki takie dobrze sprawdzą się także w domu jednorodzinnym, jeżeli mamy małą łazienkę i chcemy zachować jak najwięcej miejsca.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*