Dlaczego warto adoptować psa ze schroniska?

Dlaczego warto adoptować psa ze schroniska?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jest tak wiele powodów, aby adoptować psa ze schroniska lub organizacji ratowniczej. Oto tylko kilka z nich:

Uratujesz życie

W schroniskach w całym kraju są miliony psów czekających na adopcję, a każdy z nich ma potencjał, aby stać się Twoim najlepszym przyjacielem. Dlatego właśnie stworzyliśmy tę stronę: aby pomóc Ci znaleźć idealnego psa dla Twojej rodziny.

Jest tańszy niż zakup od hodowcy lub sklepu zoologicznego

Szczenięta od hodowców mogą kosztować setki, a nawet tysiące dolarów – ale większość schronisk pobiera tylko 100 dolarów lub mniej za dorosłego psa, który został już spayed/neutered, zaszczepiony, microchipped i przetestowany na powszechne choroby, takie jak heartworm i wirus parvo. Jedyne, co musisz zapewnić, to jedzenie i miłość!

Schroniska mają wiele opcji dla Ciebie

Czyste rasy lub mieszane rasy, małe psy lub duże, energiczne szczenięta lub łagodne seniorzy – nie brakuje więc wspaniałych wyborów, gdy adoptujesz ze schroniska. A ponieważ nikt nie postrzega psa ze schroniska jako „drugorzędnego”, jak to może mieć miejsce w sklepie zoologicznym lub u hodowcy, mają one więcej zasobów dostępnych, aby pomóc Ci znaleźć odpowiednie dopasowanie do Twojego domu i stylu życia.

Osoby zainteresowane adopcją psa, mogą się udać chociażby do schroniska na witrynie schronisko.com i zapewnić czworonogowi idealny dom.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*