Dekoracje do pokoju fana motoryzacji

Dekoracje do pokoju fana motoryzacji
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mnóstwo osób interesuje się w naszym kraju szeroko rozumianą motoryzacją. Powinny one koniecznie pomyśleć o zaaranżowaniu własnego pokoju w taki sposób, aby w jego przestrzeni znalazły się rozmaite gadżety oraz dekoracje nawiązujące bezpośrednio do wspomnianej tematyki. Nie jest to co prawda zbyt trudne zadanie, ale wymaga ono dużej dozy kreatywności. W pierwszej kolejności należy z pewnością pomalować ściany wnętrza farbami o kolorach kompatybilnych np. z karoserią ulubionego auta.

Nietuzinkowe akcesoria ścienne to strzał w dziesiątkę

W pokoju inspirowanym motoryzacją warto umieścić przede wszystkim wygodne łóżko parterowe imitujące prawdziwy samochód (np. retro albo wyścigowy). Musi ono posiadać zaokrąglone krawędzie oraz interesujące detale, np. w postaci kół zamiast typowych nóg drewnianych czy oparcia w kształcie tylnej maski pojazdu. Dodatkowo w roli mebla wypoczynkowego świetnie sprawdzi się szeroka kanapa z siedziskiem umieszczonym w obudowie do złudzenia przypominającej przód ulubionego auta. Oczywiście nie można też zapomnieć o atrakcyjnym udekorowaniu ścian – w tym przypadku najprostszym rozwiązaniem są plakaty motoryzacyjne oprawione w solidne ramy i sporej wielkości naklejki.

Pięknie będzie się również prezentowała porządna, metalowa tablica rejestracyjna z konkretnego stanu USA. Taki specyficzny gadżet bez problemu kupimy m.in. w tym sklepie online: https://motozloty.com/tablice-rejestracyjne-usa-c-128_11.html. Alternatywę stanowi jedna ogromna fototapeta 3D przedstawiająca choćby nowoczesny samochód bądź motocykl typu Chopper. Oto pozostałe wartościowe ozdoby: miękki dywan w małe samochodziki lub motory, lampka nocna zaprojektowana w stylu reflektora, stolik z kopią silnika zamiast podstawy oraz kompaktowe modele samochodów ustawione na regale. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*