Czy warto stosować implanty zębowe?

Czy warto stosować implanty zębowe?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współcześnie osoby, które straciły ząb lub zęby, mogą wybierać wśród różnych rodzajów uzupełnień protetycznych. Najwięcej emocji budzą przy tym implanty, głównie dlatego, że kosztują znacznie więcej niż wszelkie inne rodzaje sztucznych zębów. Czy warto ponieść taki wydatek?

Sztuczne zęby jak naturalne

Każda osoba, która zastanawia się nad tym rozwiązaniem, zdecydowanie powinna wykonać ten krok. Dlaczego? Ponieważ implanty do złudzenia przypominają naturalne zęby, nie tylko jeśli chodzi o wygląd, co często jest najważniejsze, ale też funkcjonalność, a nawet odczucia. Jest to wynik ich specjalnej budowy, która mocno naśladuje prawdziwe zęby. Korony osadzone na tytanowej śrubie wszczepionej w kość i zrośniętej z nią są bardzo stabilne i mogą służyć wiele lat. Jest to więc też przedsięwzięcie, którego nie trzeba ponawiać. Powoduje to, że coraz więcej osób wybiera zabiegi, jakie zaoferować może implantologia stomatologiczna Warszawa zaś szczególnie często jest odpowiednią lokalizacją do wykonywania takich zabiegów.

Jest to przykład na to, że współczesna, wysoko rozwinięta stomatologia może zdziałać cuda. Innym są zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, przywracającej piękny wygląd nawet skrajnie zaniedbanym zębom, a nawet korygującej lżejsze wady zgryzu w kilka godzin. Osoby, które mają takie problemy, mogą zdecydować się na przykład na licówki kompozytowe Warszawa cennik ma dość przystępny, szczególnie, że nakładki z kompozytu są dużo tańsze niż warianty porcelanowe. Zabieg ten gwarantuje olśniewający uśmiech, niczym u gwiazd Hollywood.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*