Sponsoring sportowy w trakcie meczów – skuteczne rozwiązania

Sponsoring sportowy w trakcie meczów – skuteczne rozwiązania
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W świat rozgrywek sportowych zaangażowanych jest mnóstwo osób. Od zawsze ludzie uwielbiali oglądać mecze koszykówki, siatkówki, hokeja czy piłki nożnej. Nic więc dziwnego, że sponsoring sportowy jest obecnie bardzo rozwinięty. W zamian za wsparcie kluby piłkarskie oraz obiekty sportowe oferują umieszczenie reklam podczas ważnych wydarzeń sportowych. Miliony widzów potrafi w ciągu tego samego czasu siedzieć przed telewizorem i oglądać rozgrywki sportowe. W tle meczów widać reklamy sponsorów – na bandach – nawet jeśli nie skupiamy się na nich to ludzkie oko i mózg i tak je dostrzega i zapamiętuje. 

Nowoczesna technologia

Tradycyjne bandy są zawsze obecne podczas rozgrywek, jednak jeszcze skuteczniejsza reklamą są bandy LED. To co musi je wyróżniać to odporność na warunki atmosferyczne – wilgoć, wysoką temperaturę oraz wszelkie opady. Nowoczesne rozwiązanie SCEO SportLED to gwarancja bardzo dobrej ochrony przed uderzeniem piłką lub zderzeniem z grającym zawodnikiem. Ekran LED w formie bandyLED jest zabezpieczony specjalną powłoką – chroni ona zarówno ekran jak i gracza (ochrona przed skaleczeniem).  To co ważne to bezawaryjna praca ekranu – rozgrywka sportowa odbywa się w danym miejscu i o danym czasie – nie ma tu więc miejsca na usterkę. 

Kształt i wymiary dostosowane do potrzeb klienta

Banda LED składa się z tzw. kabinetów, które można łączyć w dowolny sposób. Klient ma więc możliwość dopasowania odpowiedniej długości i kształtu ekranu. W zależności od wymagań klienta firmy oferujące montaż band dobierają odpowiedni rozstaw diod. Banda w nowoczesnej odsłonie jest tak ustawiona pod kątem regulacji pochylenia, aby zarówno widz przed telewizorem jak na stadionie widział reklamę w najwyższej jakości.

Krótka historia bandy

Cyfrowa banda sportowa ma już ponad 25 lat tradycji. Pierwszym klubem piłkarskim, który ją zastosował był Real Madryt. W obecnym czasie bandy LED to jedna z popularnych form reklamy na stadionie, a możliwość ich wykorzystania do reklamy znacznie podnosi atrakcyjność obiektu.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*