Prezent z metryczką — kiedy warto podarować dziecku taki upominek?

Prezent z metryczką — kiedy warto podarować dziecku taki upominek?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Na upominkach z metryczką mogą pojawić się informacje, które tradycyjnie można spotkać w dokumencie potwierdzającym narodziny dziecka. Takie prezenty od lat cieszą się ogromną popularnością, ponieważ mają spersonalizowany charakter i mogą stać się piękną pamiątką na całe życie. Sprawdź, podczas jakich okazji warto postawić na taki podarunek.

Narodziny dziecka

Prezenty z metryczką najczęściej są wybierane w przypadku narodzin dziecka. Nawiązują bowiem do tego wydarzenia, a jednocześnie są dość niezobowiązujące. Na stronie https://swistakpakuje.pl/kategoria-produktu/oferta/metryczki/ można znaleźć szeroki wybór niebanalnych upominków, na których można umieścić dane dotyczące np. daty urodzenia malucha czy też jego wagi i wzrostu. Taki prezent może być ciekawą dekoracją pokoju dziecka.

Chrzest dziecka

Spersonalizowane upominki są mile widziane również w przypadku chrzcin dziecka. Pluszowy miś z koszulką z ważnymi datami i imieniem malucha czy też ramka z takimi danymi z pewnością sprawdzą się jako eleganckie prezenty na tak ważną uroczystość. Ponadto podarunki z okazji Chrztu Świętego powinny raczej mieć dość ponadczasowy charakter, dzięki czemu staną się wyjątkową pamiątką.

Dzień Dziecka

Metryczka na prezencie może okazać się strzałem w dziesiątkę również w przypadku Dnia Dziecka. Taki upominek z oferty sklepu online Świstak Pakuje to świetny pomysł zwłaszcza w przypadku obchodzenia tego święta po raz pierwszy. Choć maluch oczywiście nie będzie mógł od razu docenić spersonalizowanego podarunku, to w przyszłości z pewnością będzie to dla niego miła pamiątka np. po dziadkach bądź rodzicach.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*