Pomysły na prezenty z okazji I Komunii Świętej

Pomysły na prezenty z okazji I Komunii Świętej
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

I Komunia Święta zawsze stanowi wyzwanie dla gości. Coraz trudniej sprostać wysokim oczekiwaniom dzieci, które chcą dostawać prezenty lepsze niż rówieśnicy. Pieniądze wydają się nudnym rozwiązaniem i nie pokazują, że rzeczywiście pomyśleliśmy o dziecku. Nie są niczym oryginalnym. Artykuł będzie zawierał 3 pomysły na prezent na I Komunią Świętą.

Dron z kamerą

Dron z kamerą to wybór, który jest gwarancją rozrywki, a jednocześnie pozwala stworzyć coś pożytecznego i rozwinąć wartościową umiejętność. To połączenie przyjemnego z pożytecznym. Samo sterowanie zabawką dostarczy dziecku przyjemność, ale dodatkowo będzie on mógł obserwować różne z miejsca z innej perspektywy oraz nagrywać pewne wydarzenia (np. mecz piłki nożnej z kolegami) lub obiekty (np. jezioro lub rzekę).

Pojazd na akumulator

Kolejny prezent z serii tych, które szybko się nie znudzą i zapewniają wiele godzin radości. Jeep na akumulator dla dzieci to rozwiązanie, którego będą zazdrościć koledzy i będzie powodem do dumy. Jednocześnie warto rozwijać w dziecku pewne umiejętności, a pojazd z akumulatorem należy do wartościowych rozwiązań. Pozwoli dziecku się wyszaleć, rozładować negatywne emocje i cieszyć się z samej jazdy. Gwarancja trafionego prezentu.

Rower

Prezent, który jest bardziej typowy niż poprzednie i można go uznać za bardziej nudny, ale z drugiej strony każde dziecko powinno na I Komunii Świętej dostać jeden. Tu właśnie jest klucz do sukcesu, żeby zorientować się, czy ktoś nie chce dać tego samego. Rower to radość z samej jazdy, ale też zmobilizowanie dziecka do ruchu i odkrywania najbliższej okolicy. To pomysł, który będzie wartościowy i mieści się w kanonie prezentów na I Komunię Świętą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*