Łóżko do sypialni w stylu angielskim

Łóżko do sypialni w stylu angielskim
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Sypialnia to wnętrze wyjątkowe, ponieważ spędzamy w nim nawet jedną trzecią swojego życia. Z tego względu warto zaaranżować ją w sposób niebanalny, tak aby była z jednej strony przytulna, z drugiej zaś wystarczająco elegancka. Znakomicie sprawdzi się tutaj styl angielski, który charakteryzuje się ponadczasowością oraz umiejętnym połączeniem ze sobą elementów pozornie do siebie nie pasujących. W centralnym punkcie takiej sypialni powinno stanąć efektowne łóżko tapicerowane. Kupimy je na https://www.strefasypialni.pl/pl/c/LOZKA-TAPICEROWANE/59.

Model stylizowany to strzał w dziesiątkę

W sypialni urządzonej w stylu angielskim najlepiej prezentują się meble z duszą, doskonale pamiętające dawne czasy. Najważniejszym elementem jest oczywiście łóżko. Zaleca się wybieranie solidnych konstrukcji wykonanych w całości z naturalnego drewna i wzbogaconych o dosyć wysokie, pikowane wezgłowie. Drewno może być z powodzeniem stylizowane, tak aby wprowadzało do wnętrza klimat elegancji i wytworności. Znakomitą alternatywą są łóżka sypialniane tapicerowane wysokiej jakości tkaniną lub eco-skórą, osadzone na wytrzymałych, stalowych nogach.

Niezależnie od wybranego modelu, konieczne jest jego uzupełnienie narzutą i pościelą z motywami kwiatowymi. Pożądana kolorystyka to biel, beż, róż i jasny brąz – chodzi bowiem o optyczne powiększenie przestrzeni i nadanie jej luksusowego charakteru. Obok łóżka należy postawić dwie szafki nocne, posiadające delikatne zdobienia lub przetarcia. Pamiętajmy jednak o tym, by nie zwracały na siebie zbyt dużej uwagi (prosty design).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*