Korzyści z zakupu używanych wózków widłowych

Korzyści z zakupu używanych wózków widłowych
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Transport ładunków i towarów z wykorzystaniem wózka widłowego to dzisiaj widok powszechny w magazynach, sklepach czy hurtowniach. Wynika to z faktu, że te specyficzne pojazdy odznaczają się niezwykle dużą wytrzymałością i rozbudowaną funkcjonalnością. Właściciele przedsiębiorstw często decydują się na zakup używanych wózków, ponieważ posiadają one te same zalety co nowe, a jednocześnie są dużo tańsze. Na  http://www.cetusgdynia.pl/sprzedaz-wozkow-widlowych/uzywane/ można znaleźć przykładową ofertę.

Nie musisz wcale przepłacać 

Jedną z podstawowych korzyści wynikających z nabycia używanych wózków widłowych jest spora oszczędność – maszyny z drugiej ręki kosztują bowiem nawet kilka tysięcy złotych mniej niż zupełnie nowe, czyli prosto od producenta (bardzo szybko tracą na wartości). Oczywiście cena jest uzależniona w dużej mierze od marki pojazdu i jego typu (elektryczny, gazowy, spalinowy itp.). Jeśli zdecydujemy się na zakup takich wózków u renomowanego sprzedawcy, wówczas możemy liczyć na 12-miesięczną gwarancję, co jest dla nas dodatkowym zabezpieczeniem w razie jakiejkolwiek awarii.

Dodajmy, że wiele firm zapewnia też profesjonalną opiekę serwisową oraz dostęp do trwałych części zamiennych. Dużą zaletą omawianych urządzeń jest również ich ogromny wybór na rynku wtórnym. Znajdziemy tam zarówno modele terenowe, jak i z wysięgnikiem, LPG czy umożliwiające zawieszenie na ciężarówce. Niekiedy oczywiście konieczne jest bezpośrednio po zakupie pojazdu wykonanie dodatkowego przeglądu technicznego. W takiej sytuacji warto się zdecydować na serwis wózków widłowych w Gdańsku, gdyż tamtejsze warsztaty słyną z rzetelności i atrakcyjnych cen.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*