Jak chronić ekran telefonu

Jak chronić ekran telefonu
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Współczesne telefony czasami przypominają centrum dowodzenia. Mamy w nich wszystko czyli aparat, budzik, kalendarz. Niektórzy z nas, gdy nie mają telefonu przy sobie choćby przez pięć minut czują się zagubieni jak dziecko we mgle. W skrócie, telefon jest dla nas bardzo ważny i chcemy by jak najdłużej nam służył. By tak było, trzeba go chronić.

Jak chronić ekran telefonu?

Pierwsze co możemy zrobić, to zaopatrzyć się w etui. Dzięki temu mamy zabezpieczony cały telefon przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi. Takie etui może być skórzane z klapką zamykającą lub stworzone z rozciągliwej gumy. Są one dostępne w różnych kolorach i z różnymi, czasami bardzo kolorowymi motywami. Cena etui jest zazwyczaj bardzo przystępna.

Druga opcja, jaka jest dostępna to zainwestowanie w szkło hartowane. Jest one przyklejane do ekranu telefonu i dzięki temu jest on odporny na wszystkie zarysowania. Szkło hartowane dostępne na https://pskomsklep.pl/akcesoria/szklo-hartowane-/ jest specjalnie dobierane do każdego modelu telefonu. Trzeba jednak przyznać, że nie jest to najtańsza forma ochrony ekranu, ale na pewno efektywna.

Praktycznie każdy producent telefonów ma w swoim asortymencie szybki ochronne do swoich modeli telefonów. Jeżeli więc, macie telefon HTC to spokojnie możecie kupić szybkę ochronną HTC. Macie wtedy gwarancję, że szybka jest dedykowana tylko Waszemu modelowi, a to gwarantuje, że nie odklei się ona od ekranu. Jest to opcja, dla wszystkich tych, którzy nie chcą mieć etui, gdyż nie lubią obudowywać swój telefon oraz dla tych, którzy nie chcą inwestować dużych pieniędzy w swój telefon.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*