Folie, szkła i etui – co wybrać?

Folie, szkła i etui – co wybrać?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Telefon stał się urządzeniem codziennego użytku, bez którego większość osób nie wyobraża sobie życia. I nic dziwnego, skoro smartfony umożliwiają nam szybką komunikację, korzystanie z różnego rodzaju aplikacji, łatwy dostęp do internetu, słuchanie muzyki i robienie dobrej jakości zdjęć. Warto jednak pamiętać, że podczas codziennego użytkowania, łatwo o uszkodzenie telefonu. Odpryśnięcia, rysy, pęknięty ekran. Czy da się jakoś uchronić swój smartfon przed tego typu rzeczami?

Zastanów się nad swoimi potrzebami i przyzwyczajeniami

Na rynku dostępne jest wiele różnego rodzaju akcesoriów, mających na celu ochronę naszego telefonu. Do najpopularniejszych należą folie i szkła ochronne na ekran. Pierwsze chronią głównie przed zarysowaniem. Dobrze się sprawdzą u osób, które bardzo uważają podczas korzystania ze smartfona i nie narażają go na poważniejsze uszkodzenia ekranu. Jeśli jednak chcemy być spokojni i mieć pewność, że nasz ekran nie jest narażony na pęknięcie, postawmy na szkiełko hartowane.

Jeżeli zaś chodzi o ochronę tyłu naszego telefonu, możemy wybierać spośród case’ów, obudów i etui. Takie akcesoria bez problemu kupimy w sklepach internetowych, takich jak np. https://www.mobilemania.pl/plecki-etui-na-tyl-c-4_5_118.html. Silikonowe case’y lepiej chronią smartfon, niż plastikowe obudowy, które mogą się złamać lub pęknąć w czasie zakładania. Etui (szczególnie portfelowe) pozwala na kompleksowe zabezpieczenie zarówno przodu, jak i tyłu telefonu. Na rynku znajduje się tyle różnych wzorów i modeli, że bez problemu znajdziemy idealną ochronę dla naszego smartfona.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*