Czym przysłonić okna w kuchni?

Czym przysłonić okna w kuchni?
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kuchnia jest sercem domu, tu spędzamy całkiem sporo czasu, jemy rodzinne obiady, przygotowujemy posiłki. Dlatego bardzo ważne jest, aby urządzić ją w taki sposób, by czuć się w niej komfortowo. Nie tylko meble kuchenne, stół i krzesła są tu najważniejsze, klimat budują również dodatki, takie jak firanki czy dekoracje na ścianie. Dziś podpowiemy kilka ciekawych sposobów na przysłonięcie okna w kuchni.

Kuchenny wystrój okna

Firanki w oknie kuchennym to nie tylko dekoracja, spełniają również ważną funkcję praktyczną. Kiedy z okna dociera mocne światło słoneczne, firanki lekko je rozpraszają, dzięki czemu nie razi ono aż tak bardzo. Chyba najbardziej popularnymi od wielu lat firankami w kuchni są zazdrostki. To krótkie firanki zawieszone w połowie wysokości okna, prezentują się bardzo zjawiskowo, a do tego fajnie ograniczają światło. Możemy także zawiesić w tradycyjną firankę na karniszu, a na parapecie ustawić kwiaty, albo malutką szklarnię z ziołami. Takie rozwiązanie będzie prezentowało się naprawdę zjawiskowo.

Jeśli natomiast chcemy wprowadzić bardziej nowoczesny styl do naszej kuchni, możemy zainwestować w rolety. Na rynku mamy bardzo szeroki wybór, mogą to być, żaluzje drewniany, tradycyjne rolety, lub bardzo modne ostatnimi czasy plisy. Wiele ciekawych produktów można znaleźć tutaj: https://magdalena24.pl/rolety. Ogromną zaletą żaluzji i rolet jest to, że możemy sterować ilością wpadającego światła do pomieszczenia w zależności od naszych potrzeb. Dzięki nim nasze wnętrze zyska niepowtarzalny charakter.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*