Ciekawe pomysły na upominek dla przyjaciół

Ciekawe pomysły na upominek dla przyjaciół
Autor:
Data publikacji:
Kategoria:
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Zbliżający się okres mikołajkowy i świąteczny to doskonała okazja, aby obdarować przyjaciół pomysłowym gadżetem, który pomoże im uporać się z nudą w długie, jesienne wieczory. W tej roli doskonale sprawdzi się tradycyjna kostka Rubika lub jeden z jej wariantów. Warto wprowadzić znajomych w świat speedcubingu poprzez podarowanie im układanki Treasure Box. Jest to ciekawe połączenie kostki 3x3x3 z funkcją skarbonki. Dopiero kolorystyczne ułożenie wszystkich ścianek pozwoli otworzyć skarbonkę i uzyskać dostęp do jej wnętrza. Dzięki temu jest to wspaniały schowek na przeróżne skarby, które chcemy zachować wyłącznie dla siebie. Otwarcie skarbonki wymaga logicznego myślenia i jest nie lada wyzwaniem dla osoby początkującej.

Gry logiczne dla mózgowców

Jeżeli osoba, którą chcemy obdarować, wyróżnia się analitycznym umysłem i lubi matematyczne zagadki, to warto zdecydować się na nieco bardziej zaawansowaną wersję układanki. Na stronie https://speedcube.pl/shengshou-megaminx/47-shengshou-megaminx-czarny.html mamy możliwość zakupienia kostki o większej ilości elementów, niż popularna kostka Rubika. Jest nią Megaminx ShengShou

– wykonana z najwyższą precyzją wielobarwna układanka w żywych kolorach. Będzie to doskonały podarunek zarówno dla doświadczonego speedcubera, jak i osoby, która po prostu lubi intelektualne wyzwania i rebusy. Dzięki niewielkim rozmiarom można zabrać kostkę ze sobą na uczelnię lub do pracy. Taki gadżet będzie też świetnie prezentował się na półce w pokoju młodego matematyka lub programisty.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*