Reklama

W serwisie Apetyt na Wiedzę jesteśmy bardzo otwarci na współpracę z reklamodawcami. Proponujemy bardzo szeroką paletę rozwiązań reklamowych – nie tylko klasyczne banery, ale także artykuły sponsorowane, reklamę natywną oraz duże advertoriale. Każdemu klientowi proponujemy indywidualne rozwiązania oraz stawki.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, które są powiązane z charakterem naszego serwisu. Na naszych łamach poruszamy tematykę naukową, techniczną, motoryzacyjną oraz medyczną. I to właśnie firmom z tych branż jesteśmy w stanie zaproponować najciekawsze propozycje reklamowe. Oczywiście nie znaczy to, że wykluczamy firmy z innych branż – im też możemy bardzo wiele zaoferować.

Serwis Apetyt na Wiedzę stale się rozwija i staje się marką wśród czytelników, którzy wchodzą tu codziennie w poszukiwaniu nie tylko ciekawych artykułów, ale także życiowych inspiracji. Unikamy taniej sensacji i stawiamy na jakościowe materiały. Wierzymy, że jest wiele firm, które będą się chciały reklamować na takim serwisie. A więc zapraszamy do współpracy!